REGULAMIN

regulamin harcownia.pl

1. Właścicielem harcowania.pl jest Małgorzata Wronecka

2. harcowania.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy

a. zamawiającym – zwanym dalej „Klientem”,

b. a harcownia.pl zwanym dalej „Sprzedającym”

3. Po dokonaniu zakupu Klient dostaje wiadomość e-mail, potwierdzającą złożenie zamówienia oraz wszelkie szczegóły dotyczące tego zlecenia.

4. Klient ma prawo wycofać się ze złożonego zamówienia  w ciągu 24 h, licząc do momentu złożenia zamówienia .W tym okresie może również  dokonać zmian w zamówieniu. W tym celu proszę o kontakt m.wronecka@op.pl

5. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia.

a. Wymagane jest podanie:

i. Imienia i nazwiska Klienta

ii. Adres do wysyłki

iii. Adres e-mail Klienta

b. Wymagane jest zaakceptowanie regulaminu go harcownia.pl

c. Wymagane jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych celem realizacji zamówienia

d. Ostatecznym potwierdzeniem jest przyciśnięcie przycisku „zamów”

e. Opcjonalne jest podanie telefonu kontaktowego

6. harcownia.pl zastrzega sobie prawo do telefonicznego lub mailowego potwierdzenia zamówień za pobraniem .

7. Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia Klienta, który nie podał wszystkich danych lub podane dane budzą wątpliwość co do ich poprawności.

8. harcownia.pl zastrzega sobie również prawo anulowania zamówienia bez podania przyczyny, po uprzednim poinformowaniu Klienta.

9. Wszystkie ceny podawane na stronie harcownia.pl wyrażone są w złotych polskich, są cenami brutto  i zawierają podatek VAT.

10. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

11.  harcownia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach bądź wprowadzania w nich zmian.

12. Klient może wybrać następujące formy przesyłki i płatności za zamówione towary:

a. przesyłka kurierska płatna z góry przelewem na konto

b. przesyłka kurierska płatna za pobraniem

c. odbiór osobisty i płatność przy odbiorze lub przelewem na konto

* towar (z wyjątkiem płatności za pobraniem lub przy odbiorze) wysyłana po zaksięgowaniu środków na koncie.

13. Numer rachunku bankowego 18 1020 5242 0000 2102 0281 1248, Małgorzata Wronecka ul Dunikowskiego 2, 55-010 Radwanice.

14. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia – podanego w mailu potwierdzającym realizacje zlecenia oraz nazwisko zamawiającego

15. Wpłatę należy dokonać w ciągu 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po ich upływie i braku wpłaty, zamówienie zostaje anulowane (zapis nie dotyczy płatności przy odbiorze osobistym i za pobraniem).

16. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

17. Termin realizacji zamówienia z uwagi na pracochłonność wykonywania lal wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Termin realizacji zamówienia to czas pomiędzy potwierdzeniem złożenia zamówienia (zaksięgowaniem wpłaty na koncie), a przekazaniem towaru kurierowi.

18. Klient każdorazowo zostanie poinformowany za pomocą wiadomości e-mail o zrealizowaniu zamówienia i przekazaniu go kurierowi bądź wysłaniu Pocztą Polską

19. harcownia.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek przez kuriera.

20. Dokumentem potwierdzającym sprzedaż towaru jest wysłana przez harcownia.pl wiadomość e-mail.

21. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów harcownia.pl gwarantuje  prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania. Zwroty towarów odbywa się na koszt nadawcy i przyjmowane są wyłącznie na adres:

Małgorzata Wronecka

Ul Dunikowskiego 2

55-015 Radwanice

22. Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Klient. harcownia.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

23. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi, gdy towar dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.

UWAGA! Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera, listonosza lub innego pracownika poczty sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą harcownia.pl. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu utraty lub uszkodzenia przesyłki w transporcie.

24. harcownia.pl udziela 2 miesięcznej rękojmi na swoje produkty.

a. Reklamacje, spowodowane ukrytymi wadami towaru rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od dnia otrzymania reklamacji.

b. Klient składa reklamację w formie pisemnej lub e-mail na adres podany przez harcownia.pl. Potwierdzenie otrzymania reklamacji zostanie przekazana Klientowi w formie wiadomości e-mail.

c. W przypadku uznania zgłoszonej reklamacji, towar wadliwy zostanie poddany fachowej naprawie lub w sytuacji braku takiej możliwości wymieniony na inny, pełnowartościowy.

d. Klient ponosi koszty związane z wysyłką reklamowanego produktu. harcownia.pl ponosi koszty wysyłki jedynie w przypadku błędnej realizacji zamówienia (niezgodny z zamówieniem towar).

25. harcownia.pl nie jest odpowiedzialny za uszkodzenia mechaniczne powstałe w czasie transportu.

26. Składając zamówienie, Klient świadomie wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych lub/i wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia i zawartej umowy sprzedaży.

27. Dokonując zamówienia w harcownia, Klient akceptuje niniejszy regulamin.

28. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>