NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Jak powstaje magia…

Moje projekty zawsze powstają z miłością i dużym zaangażowaniem, bo tylko takie są ważne i warte uwagi. Staram się, aby wszystko opatrzone metką harcownia.pl było atrakcyjne i pomysłowe.

win 1

 

Uwielbiam też wyzwania jakie stawiają przede mną nowe projekty. I chyba dlatego tak lubię mierzyć się z indywidualnymi zamówieniami, które są nie tylko siłownią umysłową i miejscem do podnoszenie kunsztu wykonania, ale przede wszystkim są ciekawe, twórcze i wymagają wiele oddania.

nogi 2

Gabryś – tilda/anioł

Na specjalne zamówienie, jako prezent z okazji Chrztu Świętego, powstał Gabryś –anioł stróż.

Gabryś na puszce logo u góry

To było prawdziwe wyzwanie! Tilda ze swej raczej natury kobieca, powabna i wręcz zmysłowa, a tu w męskim wydaniu i to dla małego chłopca…

Gabryś - profilowe

 

I tak powstał anioł po mojemu, czyli nieco zadziorny i filuterny Gabryś. Jak na aniołka przystało ma główkę pełną pukli loków oraz śnieżno-białe herubińskie skrzydła, ale jak każdy młodzieniec najlepiej czuje się w szortach i sportowych butach – tutaj szare Converc’y.

Gabryś na puszce bokiem

 

I choć nosi białą elegancką koszulę i granatowy krawat, to nosi jej na luzie i z młodzieńczą świeżością.

Gabryś na stojąco

Gabryś, który ma strzec snu maleństwa, ma pod skrzydłami zaczepioną tasiemkę umożliwiającą jego zawieszenie nad łóżeczkiem lub na ścianie, a dzięki jego zginanym rączkom i nóżkom można go też posadzić w dowolnym miejscu.

Gabryś - puzzle

Basia i jej sobowtóry

Basia profilowe 1

Pierwowzór Basi powstał z myślą o mojej córeczce. Uległ drobnym modyfikacjom pod dyktando mojej 3 latki i tak powstała Basia – różowa baletnica.

Basia - bokiem cała dł

 

Była tak piękna, że raz dwa ją pożegnaliśmy. Podbiła serce innej 3 letniej dziewczynki, z którą wróciła do domu po Kiermaszu Rzeczy Pięknych, w którym harcownia.pl wzięła udział. To nie koniec historii, gdyż zdjęcia Basi rozpalały serca kolejnych małych dziewczynek…

Basia - sukienka szr

I tak na zamówienie powstały kolejne sobowtóry tej niezwykle dziewczęcej lali.

1

 

Wszystkie baletnice miały być jak najbardziej podobne do oryginału, a przy ręcznych wyrobach to nie lada wyzwanie.

Basia 4 stoi i przy lustrze

Przytulanka dla roczniaka

profilowe

Ciekawe świata roczniaki w swoim zwyczaju mają testowanie, próbowanie, podgryzanie i buzią wszystkiego sprawdzanie.

tulizosia siedzi w pokoju sz

 

To właśnie z tą myślą powstała TuliZosia, czyli miękka, słodka, zajmująca dla malucha i jednocześnie łatwa do czyszczenia przytulanka. Szyta ręcznie, pozbawiona małych łatwych do odgryzienia elementów, TuliZosia wykonana jest z kolorowych, różnych w dotyku materiałów.

tulizosia stoi dł

Jest lekka i nieustanne gotowa do tulenia, a jej hipnotyczne oczy przyciągają uwagę i wzbudzają ciekawość.

tulizosia sziedzi od góry dł

 

Odróżowiona art Eva

Początkowo, Eva była tonącą w różowościach małą damą.

Eva i krolik sz

Nosiła śliczną letnią sukienkę oraz modne w tym sezonie espadryle, a wszystko w bardzo dziewczęcych, różowo-cukierkowych kolorach. Podobnie wyglądał dołączony do zestawu króliczek Evy.

Eva prof sz

Jednak na życzenie zamawiającej mamy chrzestnej, lala została odpicowana i odróżowiona. Kropkowane, landrynkowe fatałaszki zastąpiły bardziej stonowane, bliższe naturze kolory. Eva otrzymała nową koszulkę i spódniczkę w czerwono-niebieską kratkę, ciemno brązowe buciki i błękitny komin.

Eva siedzi z krolikiem sz

I tak powstał zupełnie nowy, elegancki zestaw. W zupełnie nowej, klasycznie szlachetnej odsłonie Eva stała się oryginalnym, wyjątkowym prezentem na chrzest.

Eva zestaw z krolikiem i kiecka blisko 2 sz

LalaLinda – wróżka, czy baletnica?

Harcownia.pl otrzymała zamówienie na uroczą lalę, o blond czuprynie. Miała być dziewczęca , kolorowa i najlepiej ponadczasowa!

lidka popiersie kulki sz

A dodatkowo przyjazna i łatwa do trzymania dla maluszka! I tak specjalnie dla malutkiej dziewczynki, powstała absolutnie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju LalaLinda –wielowymiarowa, nieustannie zmieniająca się, skrzydlata baletnica.

detale

 

W wersji podstawowej LalaLinda jest baletnicą w klasycznej sztywnej spódniczce.

lidka wisi na kulkach dł

Ale do zestawu dołączone zostały specjalne „zdejmowalne”, filcowe skrzydła.

skrzydła i bez

To dzięki nim ta tilda zmienia się w skrzydlatą motylową wróżkę, która spełnia wszystkie marzenia.

lidka po turecku w skrzydłąch dł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>