LALE TYPU TILDA

LALE TYPU TILDA

W WYKONANIU HARCOWNIA.PL

detale„Tilda” to marka, której pomysłodawczynią i twórczynią jest Tone Finnanger. Ta norweska artystka 1999 roku otworzyła swój pierwszy sklep i wydała dwie książki, zaczynając szaleństwo „perfekcyjnie niedoskonałego świata Tilda”.

skrzydła i bezJednym z najbardziej charakterystycznych znaków marki jest anioł, o maleńkich kropeczkowych oczkach i rumianych policzkach oraz nieproporcjonalnie długich nogach i dużych ramionach.

Stefka 0

Jednak świat Tilda to znacznie więcej.

lola i kolorowy lisc sz

Jak twierdzi kreatorka, Tilda to sposób bycia i widzenia świata, to prostota, romantyzm i umiłowanie detali.Kazia detale 1

 

To wyjątkowe podejście sprawia, że „Tilda” jest bardzo bogatym źródłem inspiracji…

Gabryś po turecku szeroko (2)

a tworzone zgodnie z jej myślą lale, króliki, psy, koty, ślimaki, ptaki czy haftowane prace stają się nie tylko oryginalnymi zabawkami, przytulankami, lecz również wyjątkowymi ozdobami każdego wnętrza.

eliza 11.1
Tworzony przez Tone Finnanger świat…

Madzia 2

przepuszczony przez filtr harcownia.pl owocuje bajecznie kolorowymi, kobiecymi i romantycznymi lalami, którym często nie brakuje szaleństwa i humoru.

Matilda 11.1

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>