JAK KUPIĆ?

Na harcownia.pl

 znajdziesz swój unikat!

 

Jak kupić? 

To proste! Wybierz upragnioną rzecz na harcownia.pl i napisz do mnie na m.wronecka@op.pl.  W treści maila nie zapomnij podać unikalną nazwę, znajdującą się w tytule każdej rzeczy, a także preferowaną formę przesyłki. Potem tylko wpłata i towar jedzie do Ciebie.

A jeśli towar nie jest dostępny od ręki?

Od ręki czy na zamówienie?

Wszystkie unikaty opisane są w zakładkach. Tam, obok zdjęcia i opisu, znajdziesz informację, czy lala dostępna jest od razu, czy muszę wykonać podobną na Twoje indywidualne zamówienie.

Tworzone na zamówienie:

Jeśli poszukiwana lala nie jest dostępny od ręki lub jeśli pragniesz by został uwzględniony Twój indywidualny pomysł, skontaktuj się ze mną . Po ustaleniu wszelkich szczegółów stworzę Twój unikatowy projekt.

*Pamiętaj jednak, że zmiany w dostępnym projekcie mogą mieć wpływ na cenę produktu. Wartość tworzonego na zamówienie przedmiotu podam mailowo przed przystąpieniem do realizacji.

A może prezent?

Pragniesz zrobić komuś prezent? Z przyjemnością pomogę obdarować ukochaną osobę. Przesyłka trafi do adresata w eleganckim pudełku wraz z unikalnym ręcznie wykonanym bilecikiem, na którym zamieszczone zostaną Twoje życzenia. Nie zapomnij umieścić tę informację w mailu.

Opcja prezent jest dodatkowo płatna.

Cena:20 PLN

 

Ile to kosztuje?

W opisie każdej rzeczy znajduje się cena. Do podanej w opisie kwoty należy dodać koszt przesyłki kurierskiej

- 25 PLN przy przedpłacie na konto

- 45 PLN przy przesyłce za pobraniem.

W jednym kartonie wysyłam do 3 szt., przy większym zamówieniu koszt ustalimy indywidualnie).

! Po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość odbioru osobistego – wówczas nie ma żadnych dodatkowych kosztów przesyłki.

Jeśli zdecydujesz się na opcję „prezent”. Musisz jeszcze dodać koszt pakowania i bileciku – łącznie 25 PLN.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się ze mną!

Wolisz kupić za pomocą dawanda.pl?

Sprawdz ofertę dostępną na dawanda.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>